Resources

roltrap-tshirt

Vloggers
Aaron Valdez | http://www.aaronvaldez.com
Adrian Miles | http://vogmae.net.au
Ajit Anthony Prem | http://squigglebooth.com
Andreas Haugstrup Pedersen | http://www.solitude.dk
Brook Hinton | http://brookhinton.com
Cafe Siena | http://cafesiena.blogspot.com
Carlos Durango | http://vlog-internacional.blogspot.com
Cheryl Colan | http://www.hummingcrow.com
Chris Brogan | http://www.chrisbrogan.com
Chris Taylor | http://gaspowered.com
Completely Known | http://completelyknown.blogspot.com
Craig Syverson | http://www.gruntmedia.com
Crash Test Kitchen | http://www.crashtestkitchen.com
Cuore di Fango | http://www.cuoredifango.it
Daniel Liss | http://pouringdown.tv
Dave Huth | http://davehuth.com
David de Jongh | http://www.veggievlog.com
David Lee King | http://davidleeking.com
Debbie Bernasco | http://www.debbiebernasco.nl
Dennis Poulette | http://ymimexico.org
Diana Weynand | http://www.weynand.blogspot.com
Drinking with Bob | http://drinkingwithbob.com
Duncan Speakman | http://duncanspeakman.net
Erik Visser | http://not-on.tv
Erin Nealey | http://nealey.blogspot.com
Ernmander | http://www.ernmander.com
Frank Carver | http://www.makevideo.org.uk
Gabriel McIntyre | http://gabemac.com
Gena Haskett | http://outonthestoop.blogspot.com
Heath Parks | http://heathparks.com
Henk Jan Winkeldermaat | http://punkmedia.nl
iJustine | http://ijustine.com
Jasper van Impelen | http://www.storyofcool.com
Jay Dedman | http://jaydedman.pbworks.com
Jennifer Proctor | http://cargo.jenniferproctor.com
J.D. Lassica | http://jd.typepad.com
Jen & Kent | http://www.ebbandflow.tv/blog
Jill Foster | http://jillfoster.name
Jimi Bogdanov | http://waywave.blogspot.com
Josh Leo | http://www.joshleo.com/vlog/
Julian Seery Gude | http://www.thepencilofnature.net
Kevin Buckstiegel | http://www.lgt2.com
Krystian Morgan | http://qemic.com
Last Word | http://last-word.blogspot.com (Kerry Brogan)
Laugh Practice | http://laughpractice.blogspot.com
Lauren Galanter | http://laurengalanter.com
Loiez Deniel | http://www.loiez.org
Michael Verdi | http://michaelverdi.com
Mike Moon | http://mikemoon.net/vlog/
Milt Lee | http://hollowbonefilms.com
Miss-B-Havens | http://missbhavens.com
Moment showing | http://momentshowing.net
Mind Caster | http://mindcaster.blip.tv
Next To Heaven | http://www.nexttoheaven.net (Rob Parrish)
Nic Askew | http://www.nicaskew.com
Ommane | http://ommane.blogspot.com
Peter Oakley | http://www.askgeriatric.com
Pepa Garcia | http://vlogsensutinta.blogspot.com
Phatal Spin | http://www.phatalspin.com
Pouringdown | http://pouringdown.tv
Putative Moment | http://putativemoment.blogspot.com
Raymond M. Kristiansen | http://dltq.org
Revlog | http://revlog.blogspot.com
Richard BF | http://www.kashum.com
Robert Croma | http://robertcroma.com
Rupert Howe | http://twittervlog.tv
Ryanne Hodson | http://ryanedit.blogspot.com
Ryan is Hungry | http://ryanishungry.com
Sam Remseiw | http://patalab02.blogspot.com
Scenes of Provincial Life | http://www.somedancersandmusicians.com
Secret Vlog Injection | http://blogumentary.typepad.com
Seksu Roba | http://vlog.seksuroba.com
Schlomo Rabinowitz | http://schlomo.tv
Scratch Video | http://www.scratchvideo.tv
Shawns Ninja | http://www.shawnsninja.com
Stan Hirson | http://pineplainsviews.com
Steve Garfield | http://www.stevegarfield.com
SXSW-vlog | http://sxswvlog.blogspot.com
Taxiplasm | http://taxiplasm.net (Brian Gonzalez)
That Phoneguy | http://www.merlinmann.com
The Delicate Museum | http://thedelicatemuseum.blogspot.com
The Weekly Vlog | http://huubkoch.com (Huub Koch)
United Vloggers | http://www.unitedvloggers.com (Michael Schaap)
Videi | http://www.videi.org
Video Pancakes | http://videopancakes.blogspot.com
Wanna Farm | http://wannafarm.com
Ze Nuno | http://despauterio.net
1000 stories | http://www.1000stories.com Florian & Mark

Vlogshows
Alive in Baghdad | http://www.aliveinbaghdad.org
Amanda Condong | http://amandacongdon.com
Bonny Pierzina | http://noodlescar.com
Bré Pettis | http://www.imakethings.com
Bitter Tonic | http://www.bittertonic.com
Casey McKinnon | http://www.caseymckinnon.com
Chasing Windmills | http://chasingmills.blogspot.com
Chris Weagel | http://www.humandog.tv
Four Eyed Monsters | http://foureyedmonsters.com
Galacticast | http://www.galacticast.com
Ill Doctrine | http://www.illdoctrine.com
Insane Films | http://insanefilms.com
iTod | http://www.itod.tv
Its Jerry Time! | http://itsjerrytime.com
Irina Slutsky | http://www.geekentertainment.tv
Jigsaw Fanclub | http://jigsawfanclub.com
Kitkast | http://www.kitkast.com
Micky Krimmel | http://www.mickipedia.com
My German Class | http://www.mygermanclass.com
Poetry Vlog | http://www.poetryvlog.com
Rocketboom | http://www.rocketboom.com
Roxanne Darling | http://www.beachwalks.tv
Soul Biographies | http://www.nicaskew.com
Star Wars Uncut | http://www.starwarsuncut.com
Swajana | http://swajana.com
Talkbot TV | http://talkbot.tv
The International One-Minute Film Festival | http://www.filminute.com
Veronica Belmont | http://www.veronicabelmont.com
Wreck and Salvage | http://wreckandsalvage.com (Adam, Aaron, Erik)
Ze Frank | http://www.zefrank.com
Zadi Diaz | http://zadi.tv
39 Second Single | http://www.39secondsingle.blogspot.com
88 Slide | http://www.88slide.com

Dutch Film And Video Makers
Conny Beneden | Cato-online
Edo van Santen | http://www.talkedo.tv
Elisabeth Griffioen | http://www.eeng.nu
Frank Bruining | http://www.denkopmerkelijk.nl
Henk Jan Winkeldermaat | http://punkmedia.nl
Jaap Bakker | http://www.denieuweadvocaat.nl
Jasper van Impelen | http://www.go-create.nl
Jeroen Diks | http://www.rebelfilm.nl | http://www.smallfilm.nl
Kim Zeegers | Zielsverrukkingen
Mark van Geersaem en Rik Dalhuisen | http://www.portretnet.nl
Martijn van Osch | http://www.videoverhaal.nl
Michiel van Bakel | http://www.michielvanbakel.nl
Michael Minneboo | http://www.michaelminneboo.nl
Oscar Langerak | http://www.videowerkt.nl | http://oscarlangerak.nl
Stef Prein | http://www.studiofets.com
Tall Tales | http://www.talltales.nl

Resources
Text to Speech MP3 | http://www.fromtexttospeech.com
Audiofarm | http://www.audiofarm.org
BBC Training | http://www.bbctraining.com
Bloggingheads TV | http://bloggingheads.tv
CC-Mixter | http://ccmixter.org
Daniel Meadows | Digital Storytelling
Dutch Vlog Tutorials | http://www.dutchvlog.blogspot.com
Escalator Sounds | http://www.weevanstood.com
Family Oral History | http://familyoralhistory.us
Free Music Archive | http://freemusicarchive.org
FreeSound | http://www.freesound.org
Freevlog | http://www.freevlog.org
Getting started in Video | Bré Pettis
Have Money Will Vlog | http://havemoneywillvlog.com
Listen in Pictures | http://listeninpictures.com
Lost in Light | http://lostinlight.org
Lumiere | http://videoblogging.info/lumiere
Make Internet TV | http://makeinternettv.org
Media Converter | http://www.mediaconverter.org
Music for Vloggers | http://www.negativesoundinstitute.com
Music by The Kirbi | http://www.thekirbi.com
MIT Videoblogging | http://newmedialiteracies.org
NaBloPoMo | http://www.nablopomo.com/group/videobloggers
Node 101 | http://node101.pbworks.com
No Fat Clips | http://dekku.nofatclips.com
Open Beelden Audiovisuele Collecties Polygoon | http://www.openbeelden.nl
Open Video Conference NY | http://openvideoconference.org
Our Media Learning Center | http://www.ourmedia.org
Save Video | http://savevideo.me
Show in A Box | http://showinabox.tv
Social Media Biz | http://www.socialmedia.biz
SoundSnap | http://www.soundsnap.com
SoundTransit | http://soundtransit.nl
Storycenter | http://www.storycenter.org
Squidoo Videoblogging | http://www.squidoo.com/videoblogs
Sounds from Ubuweb | http://www.ubu.com
Ten Songs by Geert Veneklaas | http://www.tensongs.nl
The Archive | http://www.archive.org/details/movies
The Complete Guide To Videoblogging | http://mashable.com
The Institute of Network Cultures | http://networkcultures.org
Total Recut | http://www.totalrecut.com
The Basics of Video Editing | The Complete Guide
The Starter Guide to Nonprofit Video Storytelling | http://www.startstorytelling.com
Videobloggers | http://videobloggers.org
Videoblogging Group Wiki | http://videoblogginggroup.pbworks.com
Videoblogging Universe | http://videoblogging-universe.com
Videoblogging Wikipedia | http://en.wikipedia.org/wiki/Video_blogging
Videojug | http://www.videojug.com
Video Marketing Blog | http://www.videomarketingblog.nl
Video Production Training | http://www.izzyvideo.com
Video Podcasts Directory | http://www.videopodcasts.tv
Vlogcentral | http://my.vlogcentral.com
Vloggercon | http://www.vloggercon.com
Vlog Europe | http://www.vlogeurope.com
Vlog Your Face | http://vlogyourface.com
Web TV Het Boek (Bob Timroff) | http://webtv.zebra404.com
Webwijs | http://webwijs.pbworks.com
Weevan Stood | http://www.weevanstood.com
Wikipedia | Roltrap | Escalator
Yahoo Videobloggers Group | http://tech.groups.yahoo.com
90 Second Challenge | http://www.dshed.net/90secondchallenge
The Web Ahead | http://thewebahead.net/76 | The Web Behind: Videoblogging with Jay Dedman, Ryanne Hodson and Michael Verdi

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: